Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere og PhD-studerende

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Ammar, Esraa Gæste phd-studerende esraaammar@bios.au.dk 1535, 216
Assmann, Jakob Johann Postdoc j.assmann@bios.au.dk 1535, 216
Aude, Erik
Baines, Oliver Gæste PhD oliver.baines@bios.au.dk
Balslev, Henrik Professor henrik.balslev@bios.au.dk +4587156568 1540, 336
Barfod, Anders Sanchez Lektor anders.barfod@bios.au.dk +4587156572 1540, 331
Bech, Mette Nielsen Specialestuderende mnbech@bios.au.dk 1535, 217
Berti, Emilio Ph.d.-studerende emilio.berti@bios.au.dk +4587154329 1540, 316
Overgaard, Anne Blach Center Manager anne.overgaard@bios.au.dk +4593508913 1540, 334
Buitenwerf, Ashley Pearcy Science Communication, Outreach, and Education ashley.pearcy@bios.au.dk 1535, 224
Buitenwerf, Robert Adjunkt buitenwerf@bios.au.dk +4587154346 1540, 315
Bunma, Saowalak Ph.d.-studerende saowalak_joy@bios.au.dk
Bunsongthae, Akharasit Ph.d.-studerende akarasit@bios.au.dk
Bøcher, Peder Klith Akademisk medarbejder peder.bocher@bios.au.dk +4587156521 1540, 333
Ceausu, Silvia silvia.ceausu@bios.au.dk
Christiansen, Cecilie Studentermedhjælper cecilie.christiansen@bios.au.dk 1540
Criado, Mariana GARCÍA Gæsteforsker mgc@bios.au.dk
Custock, Adam Curt Studerende adam.custock@bios.au.dk
Davis, Matt matt.davis@bios.au.dk
Eiserhardt, Wolf Lektor wolf.eiserhardt@bios.au.dk +4587156136 1535, 225
Jensen, Kristine Engemann Postdoc engemann@bios.au.dk 1540, 320
Escobar Vasquez, Sebastian Pablo Ph.d.-studerende sescobar@bios.au.dk
Esposito, Vittoria Trainee vitt.espo@bios.au.dk 1540, 227
Fehr, Vincent Ph.d.-studerende vincent.fehr@bios.au.dk +4587154328 1540, 325
Figueiredo, Fernando Gæste Ph.d.-studerende nandofig@bios.au.dk
Galetti, Mauro mgaletti@bios.au.dk
Gordon, Christopher Edward Postdoc gordonc@bios.au.dk 1535, 222
Guld, Line Kirstine Specialestuderende lineguld@bios.au.dk 1535, 227
Guo, Wenyong Postdoc wenyong.guo@bios.au.dk
Hansen, Lars Emil Svejgaard F Ph.d.-studerende feldager@bios.au.dk
Hansen, Oskar Liset Pryds Ph.d.-studerende oli@bios.au.dk +4561661848
Jarvie, Scott William Postdoc sjarvie@bios.au.dk +4587154346 1540, 315
Jensen, Ditte Arp Ph.d.-studerende dittearp@bios.au.dk
Jørgensen, Jacob Specialestuderende jajoe@bios.au.dk 1540, 227
Karami, Mojtaba Gæsteforsker moka@bios.au.dk
Ke, Cao kecao2016@bios.au.dk +4587154347 1540, 326
Kolyaie, Samira Ph.d.-studerende samira.kolyaie@bios.au.dk +4587154346 1540, 315
Lewis, Robert John rob.lewis@bios.au.dk
Li, Wang Postdoc wangli@bios.au.dk
Liu, Qingfu Gæste ph.d.-studerende qingfu@bios.au.dk 1535, 229
Lægaard, Simon Professor emeritus simon.laegaard@bios.au.dk 1540
Ma, Tianxiao Gæste ph.d.-studerende matianxiao@bios.au.dk +4587156136 1540, 328
Madsen, Bjarke Ph.d.-studerende bjarke.madsen@bios.au.dk +4587156128 1540, 329
Mata, Julia Carolina Ph.d.-studerende julia.mata@bios.au.dk +4587154328 1540, 325
Mimet, Anne anne.mimet@bios.au.dk
Monsarrat, Sophie Marie Postdoc smonsarrat@bios.au.dk
Munk, Michael Ph.d.-studerende munk@bios.au.dk +4587154329 1540, 316
Nielsen, Steffen Larni Specialestuderende steffen.larni.nielsen@bios.au.dk 1535, 226
Normand, Signe Lektor signe.normand@bios.au.dk +4587154345 1540, 330
Nørmark, Maria Juul Instruktor marianormark@bios.au.dk