Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere og PhD-studerende

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Alnøe, Anette Baisner Forsker anette.alnoee@bios.au.dk +4528724632
Andersen, Tobias Kuhlmann Ph.d.-studerende tka@bios.au.dk
Bolding, Karsten Seniorforsker bolding@bios.au.dk +4587159008 A1.09
Buchardt, Marie Studenterstudievejleder marie.buchardt@au.dk
Chen, Weiyu phd-studerende weiyu@bios.au.dk B1.16
Cuassolo, Florencia Gæsteforsker
Davidson, Thomas Alexander Seniorforsker thd@bios.au.dk +4587158743 Silkeborg, 321
Hu, Fenjuan Postdoc fenjuan@bios.au.dk
Jeppesen, Erik Professor ej@bios.au.dk +4587158997 B2.22
Johansson, Liselotte Sander Akademisk medarbejder lsj@bios.au.dk +4587159004 B2.20
Johnsen, Trine Just Akademisk medarbejder tjo@bios.au.dk 8612, B2.22
Kallestrup, Helena Akademisk medarbejder hk@bios.au.dk +4522610884 8613, B2.22
Landkildehus, Frank Akademisk medarbejder fla@bios.au.dk +4587158755 B2.21
Lauridsen, Torben Linding Seniorforsker tll@bios.au.dk +4587158762 M2.09
Levi, Eti Ester eel@bios.au.dk
Liu, Wei Ph.d.-studerende weli@bios.au.dk
Meerhoff, Mariana mm@bios.au.dk
Molina Navarro, Eugenio Postdoc emna@bios.au.dk 8610, A1.09
Nielsen, Anders Forsker an@bios.au.dk +4593508232
Olesen, Annica Videnskabelig assistent annica.olesen@bios.au.dk 8612, B2.22
Pacheco Esnal, Juan Pablo Ph.d.-studerende jp@bios.au.dk
Pein, Niels Datamanager/systemudvikler pein@bios.au.dk 8616, D1.03
Rasmussen, Jes Forsker jr@bios.au.dk +4587158779 B2,22
Schnedler-Meyer, Nicolas Azaña nasm@bios.au.dk
Søndergaard, Martin Seniorforsker ms@bios.au.dk +4587158995 M2.07
Trochine, Carolina Gæsteforsker ctr@bios.au.dk
Trolle, Dennis Seniorforsker trolle@bios.au.dk +4587159015 A1.10