Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere og PhD-studerende

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Arndal, Marie Frost Akademisk medarbejder mfa@bios.au.dk +4561667702 7418, I2.41
Beumer, Larissa Teresa Ph.d.-studerende larissa.beumer@bios.au.dk +4587158677 7418, I1.29
Chimienti, Marianna Postdoc mchimienti@bios.au.dk 7418, I1.27
Christensen, Torben Røjle Professor torben.christensen@bios.au.dk +4593509049 +4593509049 7418, I1.42
Desforges, Jean-Pierre Post doc jpd@bios.au.dk +4587158677 7418, I1.29
Fohringer, Christian Gæste ph.d. chris.fohringer@bios.au.dk 7418, I1.37
Frederiksen, Morten Seniorforsker mfr@bios.au.dk +4587158673 I2.11
Hansen, Jannik Akademisk medarbejder jaha@bios.au.dk +4587159019 I1.11
Hansen, Lars Holst Akademisk medarbejder lahh@bios.au.dk +4587158682 I1.11
Jackowicz-Korczynski, Marcin Antoni Akademisk medarbejder mjk@bios.au.dk +4587159022 +4531413021 7418, I1.37
Linnebjerg, Jannie Fries Postdoc jafl@bios.au.dk +4587159032 7418, I1.27
López-Blanco, Efrén Postdoc elb@bios.au.dk +4552737900 7418, I1.45b
Mastepanov, Mikhail Seniorforsker mikhail.mastepanov@bios.au.dk +46739360967 7418, I1.45b
Meltofte, Hans Emeritus mel@bios.au.dk +4587158691 7418, I1.39
Merkel, Flemming Ravn Seniorforsker frm@bios.au.dk +4587158685 +4530783173 I2.11
Scheel, Maria Ph.d.-studerende maria.scheel@bios.au.dk +4571579989 7418, I1.43
Scheller, Johan jscheller@bios.au.dk
Schmidt, Niels Martin Seniorforsker nms@bios.au.dk +4587158683 +4541915664 I1.09
Skafte, Jørgen Logistikleder jska@envs.au.dk +4587158674 +4523227110 7425, P1.07
Skov, Kirstine Akademisk medarbejder ksk@bios.au.dk +4587158714 +4593508757 7418, P1.37
Søgaard, Dorte Gæsteforsker doso@bios.au.dk +4561164226 7412, C1.18
Wei, Junqi Gæste ph.d. jqwei@bios.au.dk 7418, I1.37
van Beest, Floris Seniorforsker flbe@bios.au.dk +4587158568 7425, I1.45a