Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere og PhD-studerende

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Bek Craig, Sean Birk Instruktor
Bladt, Jesper Seniorrådgiver jb@bios.au.dk +4587158883 8411, H202
Brunbjerg, Ane Kirstine Postdoc akb@bios.au.dk +4587158865 8416, K207
Dalby, Lars Akademisk medarbejder lars@bios.au.dk +4526812235 8416, K04
Daugnoraite, Migle Studentermedhjælper
Duan, Xiaodong Postdoc xd@bios.au.dk +4526948190 8412, H240
Ejrnæs, Rasmus Seniorforsker rasmus@bios.au.dk +4587158853 8416, K106
Fløjgaard, Camilla Tenure Track Forsker camf@bios.au.dk +4587159036 8416, K206
Groom, Geoffrey Brian Seniorforsker gbg@bios.au.dk +4587158862 8411, K204
Grøn, Emil Borup
Høye, Toke Thomas Seniorforsker tth@bios.au.dk +4587158892 8411, H104
Mann, Hjalte Mads Rosenstand Ph.d.-studerende mann@bios.au.dk +4531178585 8416, K101
Marcussen, Luna Kondrup Akademisk medarbejder lunakm@bios.au.dk +4522534704 8412, H240
Mellerup, Kavi Askholm Systemudvikler kavi@bios.au.dk +4531535651 8411, H203
Mikkelsen, Peter Systemudvikler pmi@bios.au.dk +4587158876 8411, H205
Mirza, Ako Osman Observatør aom@bios.au.dk +4587158885 8416, K111
Moeslund, Jesper Erenskjold Forsker jesper.moeslund@bios.au.dk +4523227111 8411, H201
Nygaard, Bettina Seniorrådgiver bny@bios.au.dk +4587158474 8416, K108
Skov, Flemming Viceinstitutleder fs@bios.au.dk +4523343274 8410, H122
Søgaard, Bjarne Seniorbiolog emeritus bjs@bios.au.dk +4587159012 8410, J207
Thers, Henrik Ph.d.-studerende thers@agro.au.dk
Topping, Christopher John Professor MSO cjt@bios.au.dk +4587158845 8412, H250
Totu, Luminita Cristiana Softwareingeniør lct@bios.au.dk 8412, H240
Wallis, David Warren Postdoc david.wallis@bios.au.dk +4587158882 8410, H111
Williams, James Henty Postdoc jhw@bios.au.dk +4550183612 8412, H240
Wind, Peter Akademisk medarbejder pwi@bios.au.dk +4587158873 8416, K203