Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere og PhD-studerende

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Nørmark, Maria Juul Instruktor marianormark@bios.au.dk
Odgaard, Mette Vestergaard Postdoc mette.vestergaardodgaard@agro.au.dk +4587154776 1540, 326
Olsen, Kent kent.olsen@bios.au.dk +4540272030
Ordonez Gloria, Alejandro Adjunkt alejandro.ordonez@bios.au.dk +4587154347 1540, 326
Pasgaard, Maya mapa@bios.au.dk
Pearce, Elena Annis Ph.d.-studerende elena.pearce@bios.au.dk
Pedersen, Dennis Akademisk medarbejder dp@bios.au.dk +4587156516 1540, 327
Pedersen, Pil Birkefeldt Møller Ekstern partner pil.pedersen@bios.au.dk
Petersen, Charlotte Brown Studentermedhjælper cbp@bios.au.dk
Petø, Mads Peter Ph.d.-studerende peter.petoe@bios.au.dk
Phumthum, Methee Ph.d.-studerende methee.phumthum@bios.au.dk +4587154346 1540, 315
Power, Candice Casandra Ph.d.-studerende candicecpower@bios.au.dk
Prendin, Angela Luisa Gæsteforsker angelaluisa.prendin@bios.au.dk 1535, 214
Ren, Haibao Gæsteforsker renhb@bios.au.dk 1540, 321
Reynaud, Clélie Studerende clerey@bios.au.dk 1535, 219
Sato, Eri Gæsteforsker au623103@bios.au.dk 1535, 229
Schowanek, Simon D. Ph.d.-studerende simon.schowanek@bios.au.dk +4587154329 1540, 316
Schrödl, Maya Studerende maya.schroedl@bios.au.dk 1535, 221
Serra-Diaz, Pep Samarbejdspartner pep.serra.diaz@bios.au.dk
Slagt, Judith Gæste PhD judith.slagt@bios.au.dk 1535, 226
Song, Houjuan Gæste PhD houjuansong@bios.au.dk
Sumanon, Pirada Ph.d.-studerende pirada.sumanon@bios.au.dk
Sun, Miao Postdoc miaosun@bios.au.dk 1535, 227
Svenning, Jens-Christian Centerleder svenning@bios.au.dk +87156571 1540, 332
Teng, Shuqing Ph.d.-studerende shuqing.teng@bios.au.dk +4587156136 1540, 328
Thers, Henrik Ph.d.-studerende thers@agro.au.dk
Tietje, Melanie Postdoc melanie.tietje@bios.au.dk
Treier, Urs AC-TAP urs.treier@bios.au.dk +4587156128 1540, 329
Trinderup, Helle Himmelstrup Ph.d.-studerende htrinderup@chem.au.dk
Vinther, Fenja Marie Specialestuderende fmv@bios.au.dk
Vogel, Susanne Marieke Postdoc susanne.vogel@bios.au.dk 1535, 222
Von Oppen, Jonathan Ph.d.-studerende jonathan.vonoppen@bios.au.dk
Work, Frederik Juul Specialestuderende frederik.work@bios.au.dk 1535, 229
Xu, Wubing Postdoc wubingxu@bios.au.dk 1540
Yue, Kai Postdoc kyleyuechina@bios.au.dk +4587154316 1540, 319
Øllgaard, Benjamin Emeritus benjamin.oellgaard@bios.au.dk 1137